Qubytovani.cz   |   Qrestaurace   |   Qrecepty   |   Prodej-pokladen.cz   |   KONTAKTY    

 

Dnes je: 20.04.2018 06:59:10
Ubytování na jednom místě snadno a rychle.

Vítejte

Superubytovani.cz je největší český portál pro vyhledávání ubytování, hotely, penziony, ubytovny. QPOSQubytovani.cz > Penziony > Karlovarský Kraj > Cheb

 

Apartment Barbara

 
 
 
       
Název: Apartment Barbara Tel: 420 604 204 531
Typ: Penziony  Mobil:
Ulice: Jiráskova 488/4 Faxl:
Město: Mariánské Lázně Web: http://www.apartment-barbara.cz
PSČ: 35301 Mapa: Ukaz na mape
Okres: Cheb Kapacita:
Kraj: Karlovarský Kraj    
Země: Česká Republika    
       
Cena od: 900 do: 1350

   Mini: Komfortní ubytování v Mariánských Lázních. Apartmány se nachází v klidné vilové části města a v těsné blízkosti parků a areálu kolonády Ferdinandova pramene. Pouhých 15 minut chůze Vás dělí od lázeňského centra, kolonády, Nových Lázní.
     
 
     
   Popis:    
V těsné blízkosti Apartmánů BARBARA najdete širokou nabídku restauračních zařízení všech cenových relací s nabídkou jak tradiční české, tak mezinárodní kuchyně. V docházkové vzdálenosti jsou také obchody s nápoji a potravinami.
Pro aktivní odpočinek je možné využít tenisových kurtů, plaveckého bazénu, zimního stadionu nebo fittnes centra, které jsou situovány nedaleko Apartmánů BARBARA. Dále je možné využít široké nabídky dalších sportovních aktivit, které jsou v Mariánských Lázních – squash, jezdectví, cykloturistika, v zimním období sjezdové lyžování, tratě pro běžky. V neposlední řadě jsou Mariánské Lázně známy svým golfovým hřištěm, které je nejstarším v ČR.

Ubytování
Vkusně a příjemně zařízené apartmány jsou vybaveny vším potřebným pro Váš příjemný a ničím nerušený pobyt. Skládají se ze samostatné ložnice se dvěmi lůžky, obývací části (možnost 2 přistýlek) s kuchyňským koutem, samostatného WC a koupelny.

Kuchyňský kout je vybaven potřebným nádobím pro přípravu jídla a dále lednicí, mikrovlnou troubou, rychlovarnou konvicí, toasterem příp. elektrickým sporákem. V obývací části je Vám k dispozici TV s digitálním satelitním příjmem (přes 200 programů), radiopřijímač.

Parkování je možné na pozemku objektu
Ložní prádlo, utěrky apod. je zahrnuto v ceně
V ceně – spotřeba el. energie, vody, topení, závěrečný úklid
Minimální délka pobytu – 3 noci a více
Výměna ručníků a ložního prádla – 1 x týdněCeník a rezervace pobytu
Ceny
červen - září 550,-- Kč osoba/noc
říjen - 23.12. 09 450,-- Kč osoba / noc
24.12.2009 - 6.1.2010 650,-- Kč osoba / noc
Přistýlka / noc 250,-- Kč

Cena ubytování nezahrnuje snídani.


     
 
   
 
     
>