Qubytovani.cz   |   Qrestaurace   |   Qrecepty   |   Prodej-pokladen.cz   |   KONTAKTY    

 

Dnes je: 20.04.2018 06:47:11
Ubytování na jednom místě snadno a rychle.

Vítejte

Superubytovani.cz je největší český portál pro vyhledávání ubytování, hotely, penziony, ubytovny. QPOSQubytovani.cz > Apartmány > Praha > Praha 4

 

Czechocar cs

 
 
 
       
Název: Czechocar cs Tel: 420 261 222 079
Typ: Apartmány  Mobil:
Ulice: 5. května 1640/65 Faxl: 420 261 172 432
Město: Praha-Nusle Web: http://www.czechapartments.cz/cz
PSČ: 14000 Mapa: Ukaz na mape
Okres: Praha 4 Kapacita:
Kraj: Praha    
Země: Česká Republika    
       
Cena od: 1400 do: 5000

   Mini: Dovolujeme si Vám představit nový rezidenční komplex "Zvonařka" nacházející se v centru města na Královských Vinohradech. V uzavřeném střeženém areálu jsou Vám k dispozici luxusní apartmány splňující ty nejpřísnější nároky na moderní nadstandardní ubytování.
     
 
     
   Popis:    
Luxusní plně vybavené apartmány jsou plnohodnotnou alternativou hotelovému ubytování v hotelu Le Palais *****, který je součástí tohoto rezidenčního komplexu.

Apartmány jsou prostorné (cca 65 m2) a skládají se z předsíně, ložnice (manželská postel), velkého atypického obývacího pokoje s kuchyňským a jídelním koutem a prostorné koupelny (vana s WC).

Vybavení apartmánů:
lednice s mrazícím boxem - minibar
elektrická varná deska
sporák
pečící trouba
mikrovlnná trouba
varná konvice
kabelová televize - 24 stanic
video, DVD, rádio
trezor
telefon s přímou volbou
automatická pračka
vysoušeč vlasů

Dále k dispozici:

lobby bar - hotel Le Palais *****
2 restaurace
whirlpool
sauna
solárium
masáže
fitness, ...Residence Zvonařka
Nově otevřená luxusní rezidence "Zvonařka" na Královských Vinohradech. Luxusní apartmány 64 m2, samostatný vstup, recepce s 24 hod. službou a ostrahou, parking, …

BestPrague hotel House Wenceslas Square
Ideálním umístěním na hlavní pražské třídě je jedním z nejoblíbenějších pražských hotelů. Je umístěn na Václavském náměstí v úplném centru Prahy, v naprosté blízkosti všech kulturních i nákupních center, kanceláří různých leteckých a dalších společností. K ostatním místům spřízněným s kulturou a historií dojdete během několika minut.

Rezidence Lundborg
600 let starý dům v srdci historického a kulturního centra Prahy, nově vybavený, s nádhernými pokoji a luxusním interiérem. Každý z pokojů má vlastní charakter. Jacuzzi, kuchyně a online připojený počítač k Internetu jsou základem každého z nich.


Golden Horse House
Velice kvalitní ubytování za atraktivní ceny v nejzajímavější lokalitě staré Prahy - v soukromém domě z 15. století, pouze 1.5 minuty pěšky od Pražského Hradu.


U Zlatého jelena
Pension "U Zlatého jelena" je umístěn ve starobylé budově, o níž se historické prameny zmiňují již v roce 1366. Svojí ideální polohou ve velmi známé Celetné ulici, bývalé Královské cestě, se pension řadí mezi nejlépe situované ubytovací zařízení v samém srdci Prahy.

Residence Masná 9
10 dvoupokojových bytů o rozloze cca 65 m (ložnice s manželskou postelí a obývací pokoj s jedním rozkládacím dvoudivanem a jedním jednoduchým divanem), s kuchyněmi, koupelnami (sprchový kout+umývadlo+bidet+WC), odděleným WC navíc a komorou je plně a moderně zařízeno italským nábytkem, koberci, TV +SAT, telefony, přípojkami na Internet, obrazy.
     
 
   
 
     
>