Qubytovani.cz   |   Qrestaurace   |   Qrecepty   |   Prodej-pokladen.cz   |   KONTAKTY    

 

Dnes je: 20.04.2018 06:45:22
Ubytování na jednom místě snadno a rychle.

Vítejte

Superubytovani.cz je největší český portál pro vyhledávání ubytování, hotely, penziony, ubytovny. QPOSQubytovani.cz > Apartmány > Praha > Praha 1

 

Apartment Lenka

 
 
 
       
Název: Apartment Lenka Tel: 420 608 045 956
Typ: Apartmány  Mobil:
Ulice: Mostecká 56/1 Faxl:
Město: Praha-Malá Strana Web: http://www.apartmentlenka.wz.cz
PSČ: 11800 Mapa: Ukaz na mape
Okres: Praha 1 Kapacita:
Kraj: Praha    
Země: Česká Republika    
       

   Mini: Apartmán (kuchyň + 2 pokoje, 2x sprchový kout, 1x WC) byl rekonstruován v roce 2004 a je zařízen moderním nábytkem. Kuchyň s jídelním koutem je plně vybavena (lednice, sklokeramická varná deska, toustovač, vysoušeč vlasů, varná konvice, kávovar, žehlička, pračka, atd...). Pokoje jsou zařízeny v moderním stylu. Větší pokoj je vybaven pohodlnou dvojpostelí, rozkládacím sofa, dvěma křesly, skříní, TV, CD přehrávačem s rádiem, videorekordérem a stojací lampou. Menší pokoj je vybaven dvěmi oddělenými postelemi, kuchyňskou linkou, dvojvařičem, lednicí, lampičkami, ...
     
 
     
   Popis:    
JEDINÁ NABÍDKA TOHOTO DRUHU V PRAZE! JEDINEČNÁ ATMOSFÉRA!

Apartmán (kuchyň + 2 pokoje, 2x sprchový kout, 1x WC) byl rekonstruován v roce 2004 a je zařízen moderním nábytkem. Kuchyň s jídelním koutem je plně vybavena (lednice, sklokeramická varná deska, toustovač, vysoušeč vlasů, varná konvice, kávovar, žehlička, pračka, atd...). Pokoje jsou zařízeny v moderním stylu. Větší pokoj je vybaven pohodlnou dvojpostelí, rozkládacím sofa, dvěma křesly, skříní, TV, CD přehrávačem s rádiem, videorekordérem a stojací lampou. Menší pokoj je vybaven dvěmi oddělenými postelemi, kuchyňskou linkou, dvojvařičem, lednicí, lampičkami, ...

Apartmán se nachází v historické části Prahy přímo na Karlové mostě poblíž Kampy. Díky své poloze je ideálním místem pro strávení Vaší dovolené či pracovního pobytu.
Možnosti kulturního a společenského vyžití

Kromě Pražského hradu se v nejbližším okolí nachází řada nejznámějších pražských divadel (např. Národní divadlo, divadlo ABC, Divadlo Na zábradlí, Švandovo divadlo), galerií, výstavních a koncertních síní, malebných hospůdek a kaváren.
Historie Karlova mostu

Karlův most byl založen v roce 1357 králem Karlem IV. Je to nejstarší most v Praze a byl postaven Petrem Parléřem. 30 barokních soch a sousoší pochází většinou z 18 století. Nejznámější jsou práce M. B. Brauna a F. M. Brokofa. Most je 520m dlouhý a 10m široký. Stavba stojí na 16 obloucích. Na obou koncích mostu byly postaveny věže.
Malostranské věže

Nižší věž pochází ze 12. století, je postavena v románském slohu a je to zbytek Juditina mostu; vyšší věž je o 200 let mladší a byla postavena v 15. století. V pozdější době byla zpřístupněna veřejnosti.
Kampa

Je to ostrov pod Karlovým mostem, poskytující pohled na Vltavu a Národní divadlo. Jednu dobu byla Kampa místem proslavených hrnčířských trhů.

     
 
   
 
     
>