Qubytovani.cz   |   Qrestaurace   |   Qrecepty   |   Prodej-pokladen.cz   |   KONTAKTY    

 

Dnes je: 22.04.2018 10:46:24
Ubytování na jednom místě snadno a rychle.

Vítejte

Superubytovani.cz je největší český portál pro vyhledávání ubytování, hotely, penziony, ubytovny. QPOSQubytovani.cz > Apartmány > Praha > Praha 4

 

Apartmány HELAS

 
 
 
       
Název: Apartmány HELAS Tel: 420 272 912 333
Typ: Apartmány  Mobil:
Ulice: Klivarova 356/3 Faxl: 420 272 914 248
Město: Praha-Háje Web: http://www.krkonose-rokytnice.cz
PSČ: 14900 Mapa: Ukaz na mape
Okres: Praha 4 Kapacita:
Kraj: Praha    
Země: Česká Republika    
       
Cena od: 800 do: 5000

   Mini: Rokytnice nad Jizerou
Rokytnice nad Jizerou je největší horské rekreační a turistické centrum západních Krkonoš. Středisko leží v malebném údolí obklopeném horami s jehličnatými lesy v nadmořské výšce 650 m n. m. Dominantu Rokytnice nad Jizerou tvoří hřeben Studenova, Lysé hory a Kotle, který se vypíná až do výše 1 434 m n.m.
     
 
     
   Popis:    
Panorama Rokytnice nad Jizerou

Zdejší terény poskytují výborné lyžařské a turistické tratě, které jsou propojeny s dalším světoznámým turistickým a sportovním centrem – Harrachovem. SKIREGION.CZ nabízí celkem 6 lanovek, 36 vleků, 40 km sjezdovek s kapacitou až 30.000 osob/hod, a 200 km běžeckých tratí.


Horní náměstí
Apartmány HELAS Krkonoše
APARTMÁNY HELAS – Rokytnice nad Jizerou jsou umístěny v novém, moderním rekreačním centru Horní náměsti, který je hlavním východiskem pro všechny druhy zimních i letních sportů v této oblasti. Rekreační centrum tvoří 11 domů s podloubím s obchody a službami, vystavěných v alpském stylu a tvořících ucelené soběstačné náměstí.

V areálu je recepce, směnárna, restaurace, kavárna, sauna, půjčovny lyží, lyžařská škola, obchody se sportovním zbožím, samoobsluha s potravinami a pošta. V těsné blízkosti Horního náměstí je autobusová zastávka i pro Skibus a několik dalších restaurací se saunou, diskotéka, masáže a solárium, bowling, squasch, tenisové kurty, kulečník…


Lyžařský areál Rokytnice nad Jizerou
V těsné blízkosti objektu jsou 4 vleky a sjezdovky pro děti i dospělé v délce 800m. V dosahu 600m od Apartmánů HELAS se nachází největší lyžařské středisko Krkonoš – Skiareál Horní Domky, Lysá hora.

Parkovat je možné přímo u objektu zdarma nebo za poplatek na hlídaném parkovišti, případně v garážích.
     
 
   
 
     
>