Qubytovani.cz   |   Qrestaurace   |   Qrecepty   |   Prodej-pokladen.cz   |   KONTAKTY    

 

Dnes je: 20.04.2018 01:14:00
Ubytování na jednom místě snadno a rychle.

Vítejte

Superubytovani.cz je největší český portál pro vyhledávání ubytování, hotely, penziony, ubytovny. QPOSQubytovani.cz > Apartmány > Karlovarský Kraj > Cheb

 

Pension Bella

 
 
 
       
Název: Pension Bella Tel: 420 354 673 055
Typ: Apartmány  Mobil:
Ulice: Na Průhonu 731/57 Faxl:
Město: Mariánské Lázně-Úšovice Web: http://www.pensionbella.com
PSČ: 35301 Mapa: Ukaz na mape
Okres: Cheb Kapacita:
Kraj: Karlovarský Kraj    
Země: Česká Republika    
       
Cena od: 660 do: 1300

   Mini: Penzion Bella
Nabízíme Vám kvalitní ubytování v tiché vilové čtvrti Mariánských Lázní blízko lázeňských parků v penzionu po kompletní rekonstrukci. Kapacita penzionu jsou 2 apartmány pro tři osoby. Pokoje jsou vybaveny televizí se satelitním přijímačem a součástí každého apartmá je vybavená kuchyně s možností vaření, lednicí, jídelním koutem, dále WC/sprcha, balkon. Nyní k příslušenství patří i možnost parkování na oploceném pozemku u penzionu.
     
 
     
   Popis:    
Mariánské Lázně

Mariánské Lázně jsou příjemné město skryté v zelených parcích nabízející spoustu příležitostí k romantickým procházkám, rodinným výletům nebo posezením ve stylových kavárnách. Již samotná zpívající fontána v centru města je stálou atrakcí pro kterou stojí za to navštívit tuto lokalitu alespoň jednou. Na oficiálních stránkách města si můžete vždy vyhledat právě probíhající kulturní akce v lázních i v okolí.

Ubytování v Mariánských Lázních můžete spojit i se sportovními aktivitami. Město Vám během léta nabízí například veřejné golfové hřiště, množství tenisových kurtů, squashové haly, městský bazén, služby Wellness, či půjčovny horských kol pro cykloturistiku.

Ti nároční z Vás se mohou při pobytu zajímat o vyhlídkové lety nad městem, či navštívit místní jezdeckou školu, městská casina, nebo si jen tak zahoubařit v lesích a lesoparcích v těsné blízkosti centra města. Samozřejmně jsme ochotni Vám být nápomocni při zajišťování těchto i jiných sportovních aktivit. Mariánské Lázně, jeden z vrcholů západočeského lázeňského trojúhelníku, mají od svého založení roku 1808 již dlouhou řadu spokojených návštěvníků. Přijeďte si k nám odpočinout!Ceník
apartmá 1 osoba 660 Kč 28 €
apartmá 2 osoby 1000 Kč 42 €
apartmá 3 osoby 1300 Kč 55 €
děti do dvou let zdarma
děti od dvou do deseti let 250 Kč 10 €
pes 100 Kč 4 €
snídaně 90 Kč 4 €

Při delším pobytu je možné dohodnout individuální slevu.

Ceny jsou uvedeny vč. DPH a lázeňské taxy.
     
 
   
 
     
>