Qubytovani.cz   |   Qrestaurace   |   Qrecepty   |   Prodej-pokladen.cz   |   KONTAKTY    

 

Dnes je: 21.04.2018 18:56:11
Ubytování na jednom místě snadno a rychle.

Vítejte

Superubytovani.cz je největší český portál pro vyhledávání ubytování, hotely, penziony, ubytovny. QPOSQubytovani.cz > Apartmány > Jihočeský Kraj > Jindřichův Hradec

 

Josef Punda

 
 
 
       
Název: Josef Punda Tel: 420 608 166 748
Typ: Apartmány  Mobil:
Ulice: Polště 4 Faxl:
Město: Web: http://apartmanpolste.wz.cz
PSČ: 37701 Mapa: Ukaz na mape
Okres: Jindřichův Hradec Kapacita: 5
Kraj: Jihočeský Kraj    
Země: Česká Republika    
       
Cena od: 250 do: 350

   Mini: Na hranici s chráněnou krajinnou oblastí Třeboňsko Vám v malebné jihočeské vesničce Polště nabízíme ubytování v útulném rodinném apartmánu, který je součástí bývalého, nově rekonstruovaného statku.
     
 
     
   Popis:    
> > Vesnička Polště se nachází cca. 10 km od Jindřichova Hradce uprostřed romantické krajiny plné lesů,rybníků a řek. Apartmán je určen pro rekreaci rodin či menších skupin lidí. Zdejší krajina protkaná cykloturistickými trasami je vhodným místem jak pro výlety do přírody tak do četných historických měst a objektů s bohatým kulturním programem zvlaště v letních měsících.

> > Ať již preferujete aktivní dovolenou nebo vyhledáváte nerušenou pohodu ve stínu stromu, je právě naše místo to nejideálnější pro Vás a Vaši rodinu.

> > Apartmán ma vlastní příjezdovou cestu s místem pro parkování vozu. Samozřejmostí je plně vybavená kuchyňka spojená s jídelnou, koupelna s WC a sprchovým koutem, ložnice se 4 lůžky ( možnost přistýlek ) a šatní skříní. Obývák s BTV + VIDEO, sedací soupravou, konferenčním stolkem a pro romantické večery krbová kamna, pomocí nichž se dá celý apartmán vytápět při chladnějším počasí.

> > Pro venkovní posezení je zde teráska se zahradním nábytkem pro 6 osob, slunečníkem a k dispozici je také otevřené ohniště. Je zde možnost zapůjčit si gril. Apartmán je ze všech stran obklopen velkou zahradou. Tím je zaručeno Vaše soukromí.
     
 
   
 
     
>