Qubytovani.cz   |   Qrestaurace   |   Qrecepty   |   Prodej-pokladen.cz   |   KONTAKTY    

 

Dnes je: 20.04.2018 00:54:54
Ubytování na jednom místě snadno a rychle.

Vítejte

Superubytovani.cz je největší český portál pro vyhledávání ubytování, hotely, penziony, ubytovny. QPOSQubytovani.cz > Apartmány > Praha > Praha 2

 

Apartmá Marcel

 
 
 
       
Název: Apartmá Marcel Tel:
Typ: Apartmány  Mobil: 420603419674
Ulice: Slovenská 1106/17 Faxl:
Město: Praha-Vinohrady Web: http://www.apartmentinprague.cz
PSČ: 12000 Mapa: Ukaz na mape
Okres: Praha 2 Kapacita: 6 osob
Kraj: Praha    
Země: Česká Republika    
       
Cena od: 316,-Kč/os/noc do: 1484,-Kč/os/noc

   Mini: Apartmá Marcel je komfortně vybavený byt, který se sestává z obývacího pokoje, ložnice, kuchyně a koupelny s odděleným WC. Možnost ubytování pro 1 až 5 dospělých osob, s přistýlkou až pro 5 osob. Byt má samostatné vytápění a rozvod teplé vody.
     
 
     
   Popis:    
Apartmá Marcel je komfortně vybavený byt, který se sestává z obývacího pokoje, ložnice, kuchyně a koupelny s odděleným WC. Celková obytná plocha je 56m2 s možností ubytování pro 1 až 5 dospělých osob, s přistýlkou až pro 6 dospělých. Byt má samostatné, elektronicky řízené vytápění a rozvod teplé vody. I v nejteplejším období se v bytě uchovává příjemná teplota díky silným cihlovým stěnám.Apartmá se nachází v přízemí nájemního domu v klidné a čisté ulici ve vyhledávané obytné části Prahy nedaleko centra města. Okna apartmá vedou do parku a do zahrady domu. Apartmá je jištěno ozdobnými mřížemi v oknech a bezpečnostními dveřmi. Vzdálenost k nejbližší zastávce tramvaje (linky 4, 22 a 23) je 200m a k nejbližší stanici metra trasy „A“ na Náměstí Míru je 650m (jedna zastávka tramvaje). Vzdálenost na Václavské náměstí (obchodní a turistické centrum) je 1500m (1 stanice metrem ze stanice Náměstí Míru). V okolí do 700m jsou desítky vyhledávaných restaurací i podniků „rychlého občerstvení“ mnoha kuchyní (české, francouzské, čínské, italské, americké….) převážně s velmi přijatelnými cenami. Nejbližší restaurace je přímo v sousedním domě.
     
 
   
 
     
>