Qubytovani.cz   |   Qrestaurace   |   Qrecepty   |   Prodej-pokladen.cz   |   KONTAKTY    

 

Dnes je: 20.04.2018 06:49:19
Ubytování na jednom místě snadno a rychle.

Vítejte

Superubytovani.cz je největší český portál pro vyhledávání ubytování, hotely, penziony, ubytovny. QPOSQubytovani.cz > Apartmány > Jihočeský Kraj > České Budějovice

 

Petr Slowiena

 
 
 
       
Název: Petr Slowiena Tel:
Typ: Apartmány  Mobil: 420 777 994 810
Ulice: Rejta 493 Faxl:
Město: Trhové Sviny Web: http://sweb.cz/penzionrejta
PSČ: 37401 Mapa: Ukaz na mape
Okres: České Budějovice Kapacita:
Kraj: Jihočeský Kraj    
Země: Česká Republika    
       
Cena od: 220 do: 400

   Mini: Apartmán po celkové rekonstrukci nedaleko Trhových Svinů, okres Č. Budějovice. Chcete-li můžete se podívat na mapu. Rejta jsou 2 km od Trhových Svinů směrem na Nové Hrady. Na mapě zároveň uvidíte kolik je turistických zajímavostí v blízkém okolí. Vlastní vchod, WC, sprcha, kuchyňský kout, lednice, elektrický vařič, kávovar, magnetofon, TV, parkoviště. Hostinec cca 100 m, výborná a levná jídla.
     
 
     
   Popis:    
Apartmán se skládá ze dvou oddělených místností a koupelny se sprchovým koutem,umyvadlem a WC. V prvním pokoji se nachází dvě samostatná lůžka, vybavený kuchyňský kout, lednice, elektrický vařič, kávovar, rychlovarná konvice, rádio. Ve druhém pokoji je manželské dvojlůžko a jedno samostatné lůžko, televize. Celková plocha je 42 m2, apartmán má vlastní vchod a parkoviště, hosté mohou využít posezení na předzahrádce, je možné ubytování se psem.

Cena je rozlišena dle počtu ubytovaných osob. Zde je umístěn ceník.

Ve vzdálenosti 2 km leží město Trhové Sviny - několik restaurací, obchody, kino, banky, pošta, kulturní akce, možnost koupání, tenis, historické památky. V blízkosti se nachází Buškův hamr - unikátní památka hamernictví.

Město Nové Hrady (10 km) vstupní brána do Novohradských hor. Tato krajina nabízí četné možnosti zajímavých výletů, pěší turistiky a cykloturistiky (mnoho cyklostezek na české i rakouské straně). Návštěva je vhodná pro milovníky klidných dovolených uprostřed romantické přírody. Mnoho památek - Státní hrad, zámek, klášter, barokní lékárna a kovárna (vše v Nových Hradech), tvrz Cuknštejn, opevněná ves Žumberk - ve tvrzi expozice lidového malovaného nábytku, poutní kostel Hojná voda, kostel v Horní Stropnici s románskými prvky.

Mnoho přírodních krás: Tereziino údolí - parková úprava, umělý vodopád, romantické stavby, Kraví Hora (cca 1000 m n. m.)s rozhlednou, Vysoká (1055 m. n. m.), Žofínský prales (nejstarší v Čechách), mnoho rybníků, lesů (houbařský ráj) atd.Počet ubytovaných osob Cena za osobu
1 - 400,- Kč
2 - 350,- Kč
3 - 270,- Kč
4 - 250,- Kč
5 - 220,- Kč

Pro děti do deseti let poskytujeme slevu!
     
 
   
 
     
>