Qubytovani.cz   |   Qrestaurace   |   Qrecepty   |   Prodej-pokladen.cz   |   KONTAKTY    

 

Dnes je: 22.04.2018 10:51:07
Ubytování na jednom místě snadno a rychle.

Vítejte

Superubytovani.cz je největší český portál pro vyhledávání ubytování, hotely, penziony, ubytovny. QPOSQubytovani.cz > Apartmány > Praha > Praha 1

 

Violet company, s.r.o.

 
 
 
       
Název: Violet company, s.r.o. Tel: 420 224 210 146
Typ: Apartmány  Mobil:
Ulice: Václavské nám. 36 Faxl: 420 224 247 198
Město: Praha-Nové Město Web: http://www.oasiscity.cz
PSČ: 11000 Mapa: Ukaz na mape
Okres: Praha 1 Kapacita:
Kraj: Praha    
Země: Česká Republika    
       

   Mini: Oasis CITY®, relaxační centrum, opravdový ráj uprostřed Václavského náměstí

     
 
     
   Popis:    
Nabízíme komplexní služby v oblasti wellness: fitness, aerobic, světovou novinku v indoor cyclingu AEROSPINNING®, saunu, parní lázeň, vířivé vany, solárium, ucelené programy na péči o tělo, regenerace organismu a na redukci hmotnosti. V našem Beauty Salonu GAUDÍ® se o Vaše pohodlí, krásu a zdravý vzhled postará zkušený tým kadeřnic, kosmetiček a masérek. Nabídka salonu je velkolepá: střihy, barvení, melírování, prodlužování vlasů, klasická a mediciální pedikúra i manikúra, nehtová modeláž, kosmetické ošetření, depilace voskem či permanentní depilace IPL světlem, pro zvýraznění krásy: peelingy, tělové zábaly, masáže změnu image či rejuvenace (omlazení) pleti a odstranění vaskulárních skvrn pomocí IPL světla. Osvěžit se můžete v našem lobby baru a pro labužníky nabízíme nově otevřenou restauraci Melantrich. Mimopražským nabízíme ubytování v apartmánech s výhledem na Václavské náměstí či panorama Prahy.

V dětském koutku Robinsona Crusoe na Vaše ratolesti čeká celodenní program plný vzrušujících zážitků: klauniáda, divadelní představení, autodráha, veselá skluzavka, horolezecká stěna, malování, to vše pod pečlivým dohledem odborného personálu. Kromě toho nabízíme také uspořádání narozeninových párty nebo oslav svátku Vašeho dítěte.
Zatímco se Vaše dítě bude báječně bavit, Vy můžete klidně relaxovat a přitom máte jistotu, že o Vaši ratolest je dobře postaráno a že si pobyt užívá stejně jako Vy.

Přijďte se k nám hýčkat!
     
 
   
 
     
>