Qubytovani.cz   |   Qrestaurace   |   Qrecepty   |   Prodej-pokladen.cz   |   KONTAKTY    

 

Dnes je: 23.05.2018 03:20:19
Ubytování na jednom místě snadno a rychle.

Vítejte

Superubytovani.cz je největší český portál pro vyhledávání ubytování, hotely, penziony, ubytovny. QPOSQubytovani.cz > Apartmány > Praha > Praha 4

 

Vladimír Hopp

 
 
 
       
Název: Vladimír Hopp Tel: 420 606 553 144
Typ: Apartmány  Mobil:
Ulice: Nad cihelnou 213/35 Faxl: 420 261 213 148
Město: Praha-Podolí Web: http://www.ubytovani-praha.com
PSČ: 14700 Mapa: Ukaz na mape
Okres: Praha 4 Kapacita:
Kraj: Praha    
Země: Česká Republika    
       
Cena od: 420 do: 650

   Mini: Hledáte kvalitní, ale levné ubytování v širším centru Prahy? Nabízíme Vám ubytování v Praze 4 v klidné vilové čtvrti Podolí poblíž televizního studia Kavčí Hory. Ubytování je možné v apartmánu (byt 2+1) nebo garsoniéře. Dům je obklopen větší, uzavřenou zahradou s parkovací plochou pro čtyři auta.
Cena ubytování je od 420 Kč osoba / noc. Parkování je zdarma.
     
 
     
   Popis:    
Vážení přátelé,

Rádi bychom Vám nabídli ubytování v rodinném domě s velkou zahradou v širším centru Prahy. Snažíme se nabízet kvalitní ubytování v Praze za velmi přijatelné ceny.

Ubytováním se zabýváme již od roku 1990, za tuto dobu jsme získali velkou zkušenost v oblasti ubytovaní v soukromí (privatu). Snažíme se neustále zlepšovat a zvyšovat kvalitu ubytování, abychom tak mohli uspokojit i velmi náročné klienty.

Velkou výhodou je bezpečné parkování v uzavřené zahradě (pro 4 auta) a snadná dostupnost městské hromadné dopravy (metro, bus, tramvaj), vždy maximálně 10 minut do historického centra. V okolí se nachazí několik supermarketů (Billa, Norma, a další) a nově vznikající obchodní centrum Arkády Pankrác.

Nabízíme celoroční ubytováni, které je velmi vhodné pro služební cesty, dovolené, rekreaci, ale i kratkodobé studentské pobyty.

Naše apartmány nabízejí maximální pohodlí v nádherné pražské zahradní čtvrti Podolí vedle televizního studia české televize Kavčí Hory. Podolí se nachází poblíž historického Vyšehradu, a zároveň sousedí s velmi popularním zábavním centrem Žluté lázně, kde je celoročně zajištěné sportovní vyžití všeho druhu. V nejbližším okolí se nachází několik kvalitních restaurací, diskoték, pizzerii, barů, minigolfové hřiště, tenisové kurty, velký plavecký bazén, fitcentrum a další.

Podolí se vyznačuje velmi vysokou kvalitou ovzduší, zeleně, parků, cyklistických a pěších stezek a zároveň je pouze několik málo minut vzdálené od historického centra Prahy. Pokud hledáte levné a kvalitní ubytování, tak naše apartmány jsou určeny právě pro Vás.

Přejeme Vám příjemný pobyt v Praze.

Váš Tým apartmány HoppCeník
počet osob noc / osoba
1 osoba (jednolůžkový) 650,- Kč
2 a více 420,- Kč
parkování zdarma
     
 
   
 
     
>