Qubytovani.cz   |   Qrestaurace   |   Qrecepty   |   Prodej-pokladen.cz   |   KONTAKTY    

 

Dnes je: 21.04.2018 19:01:14
Ubytování na jednom místě snadno a rychle.

Vítejte

Superubytovani.cz je největší český portál pro vyhledávání ubytování, hotely, penziony, ubytovny. QPOSQubytovani.cz > Apartmány > Jihočeský Kraj > Český Krumlov

 

Apartmán Vanessa

 
 
 
       
Název: Apartmán Vanessa Tel: 420 380 731 432
Typ: Apartmány  Mobil: +420 602 724 014
Ulice: Černá v Pošumaví Faxl:
Město: Web: http://www.apartman-vanessa.cz
PSČ: 38223 Mapa: Ukaz na mape
Okres: Český Krumlov Kapacita:
Kraj: Jihočeský Kraj    
Země: Česká Republika    
       

   Mini: Nově postavený apartmánový dům Vanessa se nachází na soukromém pozemku o velikosti 3500m2 přímo u Lipenského jezera. V budově je k dispozici 10 apartmánů o velikostech od 32m2 do 80m2, s překrásným výhledem na jezero.
Dům se nachází na velmi klidném místě mezi lesem a břehem jezera.
K obci Černá v Pošumaví je to pouze 2 km.
     
 
     
   Popis:    
Nově postavený apartmánový komplex Vanessa se nachází na soukromém pozemku, na velmi klidném místě, o velikosti 3500m2 přímo u Lipenského jezera, od obce Černá v Pošumaví vzdálený pouze 2 km.
V budově je k dispozici 10 plně vybavených apartmánů s balkónem a překrásným výhledem na jezero. K pozemku patří soukromá písečná pláž, která je určena pouze pro hosty apartmánů.
Hostům je k dispozici, sauna a solárium jako i venkovní bazén s lehátky. Dále se v domě nachází společenská místnost a úložná místnost. Na sluneční terase, s krásným výhledem na jezero, je možnost grilování.
Pro auta je určeno oplocené parkoviště, které je vedle budovy. Na soukromé pláži je loděnice s vodním molem s vlastním pronájmem lodí.
     
 
   
 
     
>