Qubytovani.cz   |   Qrestaurace   |   Qrecepty   |   Prodej-pokladen.cz   |   KONTAKTY    

 

Dnes je: 20.04.2018 06:41:29
Ubytování na jednom místě snadno a rychle.

Vítejte

Superubytovani.cz je největší český portál pro vyhledávání ubytování, hotely, penziony, ubytovny. QPOSQubytovani.cz > Apartmány > Ústecký Kraj > Děčín

 

Apartmany Chřibská

 
 
 
       
Název: Apartmany Chřibská Tel: 420 777 747 291
Typ: Apartmány  Mobil:
Ulice: Chřibská 1 Faxl: 420 412 381 252
Město: Web: http://www.icw.cz/apartmany
PSČ: 40744 Mapa: Ukaz na mape
Okres: Děčín Kapacita: 24 lůžek
Kraj: Ústecký Kraj    
Země: Česká Republika    
       
Cena od: 500 do:

   Mini: Každý apartmán má maximální kapacitu 6 lůžek je vybaven kuchyňskou linkou, zabudovanou keramickou deskou, nádobí je samozřejmostí. WC je společné s koupelnou a sprchovým koutem. Každý apartmán má televizi se satelitem.
     
 
     
   Popis:    
Apartmány Chřibská,
se nacházejí v nejzápadnější části Lužických hor, v jižní části Šluknovského výběžku, leží v malebném údolí obec Chřibská. Je obklopena zalesněnými kopci vysokými 426 až 774 metrů, které jsou součásti geografických podcelků Kytlická pahorkatina, Lužický hřbet a Jetřichovické stěny. Jediným vodním tokem je říčka Chřibská Kamenice, pramenící na úpatí Jedlové. Chřibská leží na území Chráněné krajinné oblasti Lužické hory a zčásti, svým západním okrajem, na územích Chráněné krajinné oblasti Labské pískovce a Národního parku České Švýcarsko. Sestává ze čtyř místních částí Chřibská, Dolní Chřibská, Horní Chřibská a Krásné Pole, které byly do roku 1950 samostatnými obcemi. V současné době má Chřibská 1448 obyvatel.

Naše apartmány jsou v Horní Chřibské nedaleko přehrady a vlakového nádraží. V současné době můžeme poskytnout pronájem ve 4 samostatných apartmánech. Na každém patře 2 apartmány.

Každý apartmán má maximální kapacitu 6 lůžek je vybaven kuchyňskou linkou, zabudovanou keramickou deskou, nádobí je samozřejmostí. WC je společné s koupelnou a sprchovým koutem. Každý apartmán má televizi se satelitem.

Půdorys budovy: 1. patro | 2. patro

Kromě luxusního ubytování bydlení v apartmánech je pro naše hosty v suterénu společenská místnost s kapacitou pro všechny apartmány.

Oblast je vyhledávána především pro houbaření nenáročnou turistiku a cykloturistiku jak v Lužických horách i v Českém Švýcarsku. V lesích okolo penzionu se nachází velké množství divoké zvěře a raritou je největší stádo kamzíků. Téměř každé ráno je možné za zahradou zahlédnout několik srnek.

Autobusové spojení: 500 m - Chřibská, Sklárna
Vlakové spojení: 3 km - Chřibská, po tel. dohodě možný odvoz autem
     
 
   
 
     
>