Qubytovani.cz   |   Qrestaurace   |   Qrecepty   |   Prodej-pokladen.cz   |   KONTAKTY    

 

Dnes je: 20.04.2018 00:58:15
Ubytování na jednom místě snadno a rychle.

Vítejte

Superubytovani.cz je největší český portál pro vyhledávání ubytování, hotely, penziony, ubytovny. QPOSQubytovani.cz > Penziony > Středočeský Kraj > Benešov

 

Pension Konopiště****

 
 
 
       
Název: Pension Konopiště**** Tel: +420 317 702 658
Typ: Penziony  Mobil: +420 737 230 294
Ulice: Konopiště 30 Faxl: +420 317 702 659
Město: Benešov Web: http://www.konopiste.eu
PSČ: 25601 Mapa: Ukaz na mape
Okres: Benešov Kapacita: 17+6 přistýlek
Kraj: Středočeský Kraj    
Země: Česká Republika    
       

   Mini: Chcete strávit romantickou noc s přítelkyní a požádat jí o ruku, romantické líbánky, týdenní klidnou rodinnou dovolenou nebo se jen na chvíli zastavit v srdci Čech během Vaší služební cesty a sejít se v klidu s důležitými obchodními partnery? Pension Konopiště Vám splní všechna tato přání.

     
 
     
   Popis:    
Romantika, rodinná relaxace, ale i krátkodobý pobyt pro podnikatele v srdci České republiky, 20 minut autem od Prahy, uprostřed nádherné přírody , v podzámčí nejkrásnějšího českého zámku Konopiště.

Uprostřed nádherné přírody v podzámčí nejkrásnějšího z českých zámků můžete najít klid, romantiku, ideální prostředí pro děti a přitom být ve středu České republiky, nedaleko od Prahy a být ve spojení s celým světem, svojí rodinou či firmou přes pokojový PC. Exklusivitou Pensionu Hotelu Konopiště je nejen jeho poloha na Konopišti, ale také jeho umístění v budově Muzea historických motocyklů. Přes velkou prosklenou výlohu snídaňové místnosti můžete obdivovat krásu části největší české expozice motocyklových veteránů – prohlídka muzea s odborným průvodcem je pro naše hosty zdarma. Ke každému našemu hostu máme individuální přístup a snažíme se mu snést Modré z nebe

Každý apartmán má svou jedinečnou atmosféru, naleznete zde TV+SAT, počítač s připojením na internet, minibar, trezor. Tři z našich apartmánů mají svou vlastní plně vybavenou kuchyňku. Pension je klimatizován!
     
 
   
 
     
>