Qubytovani.cz   |   Qrestaurace   |   Qrecepty   |   Prodej-pokladen.cz   |   KONTAKTY    

 

Dnes je: 21.04.2018 19:08:37
Ubytování na jednom místě snadno a rychle.

Vítejte

Superubytovani.cz je největší český portál pro vyhledávání ubytování, hotely, penziony, ubytovny. QPOSQubytovani.cz > Penziony > Praha > Praha 5

 

B&B U Oty

 
 
 
       
Název: B&B U Oty Tel: 420 257 215 323
Typ: Penziony  Mobil: 420 602 202 298
Ulice: Radlická 108/188 Faxl: 420 257 215 325
Město: Praha-Radlice Web: http://www.bbuoty.cz
PSČ: 15000 Mapa: Ukaz na mape
Okres: Praha 5 Kapacita: 18
Kraj: Praha    
Země: Česká Republika    
       
Cena od: 700,- do: 1300,-

   Mini: Levné nekuřácké B&B v Praze nabízí příjemné ubytování a rodinnou atmosféru včetně slev pro delší pobyty -
B&B U Oty
Dům se nachází v Praze 5 blízko metra stanice Radlická
Volné internetové připojení ve všech pokojích!
Kkouření je možné pouze na zahradě.


     
 
     
   Popis:    
Naše B&B funguje od roku 1991. Máme zde celkem 18 lůžek v dvojlůžkových, třílůžkových a čtyřlůžkovém pokoji, 3 koupelny, 3 WC, 2 plně vybavené kuchyně (přístupné volně pro hosty) a bezpečné parkoviště na zahradě za domem. Pokud nebudete používat automobil během svého pobytu , parkování je zdarma . (Cestování městskou hromadnou dopravou je každopádně jednodušší.)

Pokoje jsou čisté a individualně zařízené. Na každé 2 pokoje připadá 1 koupelna a 1 WC. Ubytování je vhodné skupinky, rodiny s dětmi, mladé páry i jednotlivce. Je zde také možnost najmout si celý privátní byt pod uzavřením a to malý byt (max pro 5 osob) a nebo velký byt (max pro 13 osob), nebo oba.

Kouření na pokojích i v objektu není dovoleno, je možné kdekoliv na zahradě.
Kontinentální snídaně je v ceně a je obvykle podávána v 9:00 ráno ve velké kuchyni. Káva a čaj jsou stále volně k dispozici. Pivo (Velkopopovický kozel-ležák světlý) je v lednici za 20,- Kč za láhev. Hosté ubytovaní na 3 noci a více mohou volně využívat kuchyn a prádelní servis. Zahrada je uzpůsobena k pořádání slavností, večírků a popřípadě barbecue (za asistence majitele). Zahradní reproduktory mohou reprodukovat (s kvalitním zvukem) hudbu dle výběru zůčastněných. Nemáme žádné nervozní sousedy a tak záleží pouze na domluvě s ostatními hosty.

Internetová přípojka je ve všech pokojích. Připojení je možné kabelem a nebo pomocí WiFi. V každém patře je volně k použití jeden počítač připojený na internet.

B&B "U OTY" se nachází 400 metrů na západ od stanice metra "Radlická", ze které se dostanete během několika minut do centra. Blízko této stanice je také plavecký bazén, velké moderní fitness centrum a tenisové kurty.

     
 
   
 
     
>